Spletna stran TMS uporablja piškotke, s katerimi si pomagamo pri zagotavljanju storitev. S potrditvijo in nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Sprejmi | Več o tem
Delavnice na vaši šoli
Od decembra do marca lahko izvedemo naše zanimive in poučne delavnice tudi na vaši šoli!
       
Informacije Dogodki Spletni vodnik Za šole in skupine Foto galerija Zbirke Izdelki Kontakti
Kontakti

Direktorica:
Natalija Polenec: 01 251 54 07, 040 500 791, natalija.polenec@tms.si


Stiki z javnostmi:
Urša Vodopivec: 01 251 54 00,  031 336 823, ursa.vodopivec@tms.si , info@tms.si

Tajništvo:
Barbara Grilc: 01 436 16 06,  barbara.grilc@tms.si, tajnistvo@tms.si
Faks:01 436 22 69

Računovodstvo:
Maja Bogataj: 01 436 64 95, maja.bogataj@tms.si

Muzejska trgovina in blagajna v Bistri:
Irena Medle: 01 750 66 70, 041 526 288, irena.medle@tms.si

Pedagoški oddelek:
Mojca Slapar (nadomeščanje Ane Katarine Ziherl): 01 750 66 72, 031 641 807,  mojca.slapar@tms.si
Barbara Hrovatin: 01 750 66 72, programi@tms.si
 
Dokumentacija in tiskarski oddelek:

Mag. Martina Orehovec: 01 251 54 01, martina.orehovec@tms.si
Simona Gostinčar simona.gostincar@tms.si

Knjižnica:
Jana Kostelec: 01 251 54 05, knjiznica@tms.si

Elektro oddelek:

Dr. Orest Jarh: 01 436 34 83,  orest.jarh@tms.si

Gozdarski in lesarski oddelek:
Mag. Vladimir Vilman: 01 251 54 04,  vladimir.vilman@tms.si

Muzej pošte in telekomunikacij: 01 364 00 83
Mag. Estera Cerar: 01 251 54 06,  estera.cerar@tms.si
Ajda Kozjek: 01 364 00 83, ajda.kozjek@tms.si, muzejpt@tms.si

Oddelek kmetijske mehanizacije:
Irena Marušič: 01 436 64 90,  irena.marusic@tms.si

Prometni oddelek:
Mag. Boris Brovinsky: 01 251 54 02,  boris.brovinsky@tms.si

Restavratorstvo in konzervatorstvo:

Drago Štimec: 01 750 66 86, drago.stimec@tms.si

Ribiški oddelek in Lovski muzej Slovenije:
Dr. Romana Erhatič Širnik: 01 251 54 03, romana.sirnik@tms.si

Tekstilni oddelek:
Milojka Čepon: 01 750 66 74, milojka.cepon@guest.arnes.si

Delovodja:

Bernard Petrovčič: 01 750 66 81, bernard.petrovcic@guest.arnes.si 

 

Uprava
         Naslov: Tržaška cesta 2, 1000 Ljubljana
         Telefon: 01 436 16 06
         Fax: 01 436 22 69
          Elektronski naslov: info@tms.si

          Matična številka: 5052602
          Davčna številka: SI96599944
          Številka  žiro računa: 0110-0603-0377-610
 

Zbirke:

    Tehniški muzej Slovenije
    Naslov: Bistra 6, 1353 Borovnica    zemljevid
    Telefon:
    01 750 66 70, 041 526 288
    01 750 66 72
    Fax:
    01 750 66 76
    Elektronski naslov: info@tms.si, programi@tms.si

    Muzej pošte in telekomunikacij
    Naslov: Polhov Gradec 61, 1355 Polhov Gradec zemljevid
    Telefon&Fax:
     01 364 00 83
    Elektronski naslov: muzejpt@tms.si

    Bogenšperk
    Naslov: Javni zavod Bogenšperk, Bogenšperk 5, 1275 Šmartno pri Litiji
    Telefon:
    01 898 76 64
    01 898 78 67
    Elektronski naslov: info@bogensperk.si
    Spletna stran: www.bogensperk.si

    Soteska
    Naslov: Soteska, 8351 Straža     zemljevid
    Telefon:
    07 384 51 91
    07 384 51 88



   














Števec obiskov spletne strani strani TMS - danes: 3031 / ta mesec: 136141 / skupaj: 4355422
Avtorske pravice © 2015 Tehniški muzej Slovenije. Vse pravice pridržane.
Oblikovanje in izdelava spletne strani: www.kamerad.net

 

Vprašaj nas     
Dogodki v RSS     
TMS na Facebooku    
Prijavi se na e-novice    
e-pošta:
ime:
tip novic: tedenske novice
mesečne novice
obvestila za šole