Spletna stran TMS uporablja piškotke, s katerimi si pomagamo pri zagotavljanju storitev. S potrditvijo in nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Sprejmi | Več o tem
Posebna ponudba za upokojence
Vsak petek v Muzeju pošte in telekomunikacij pripravljamo posebno ponudbo za upokojence: znižano vstopnino, ob 13. uri brezplačno vodstvo in popust v muzejski trgovini. Vabljeni!
       
Informacije Dogodki Spletni vodnik Za šole in skupine Foto galerija Zbirke Izdelki Kontakti
Kontakti

Direktor:
Dr. Orest Jarh: 01 436 16 06, 01 436 22 69, 041 661 294, orest.jarh@tms.si

Pomočnica direktorja:
Irena Marušič: 01 436 16 06, 01 436 64 90, 041 245 038, irena.marusic@tms.si

Stiki z javnostmi:
Urša Vodopivec: 01 436 16 06, 01 436 64 90, 031 336 823, ursa.vodopivec@tms.si , info@tms.si

Tajništvo: tajnistvo@tms.si
01 436 16 06, 01 436 22 69
Barbara Grilc  barbara.grilc@tms.si
Simona Gostinčar simona.gostincar@tms.si

Računovodstvo:
Maja Bogataj: 01 436 16 06, 01 436 22 69, maja.bogataj@tms.si

Muzejska trgovina in blagajna v Bistri:
Irena Medle: 01 750 66 70, 041 526 288, irena.medle@tms.si

Pedagoški oddelek:
Ana Katarina Ziherl: 01 750 66 72, 041 957 146, akziherl@tms.si
Barbara Hrovatin: 01 750 66 72, 031 583 461, programi@tms.si
 
Dokumentacija in tiskarski oddelek:

Mag. Martina Orehovec: 01 436 16 06, 01 436 22 69, martina.orehovec@tms.si

Knjižnica:
Jana Žerjav: 01 436 16 06, 01 436 22 69, knjiznica@tms.si

Elektro oddelek:

Dr. Orest Jarh: 01 436 16 06, 01 436 22 69, orest.jarh@tms.si

Gozdarski in lesarski oddelek:
Mag. Vladimir Vilman: 01 436 16 06, 01 436 22 69, vladimir.vilman@tms.si

Muzej pošte in telekomunikacij: 01 364 00 83
Mag. Estera Cerar: 01 436 16 06, 01 436 22 69, estera.cerar@tms.si
Ajda Kozjek: 01 364 00 83, ajda.kozjek@tms.si, muzejpt@tms.si

Oddelek kmetijske mehanizacije:
Irena Marušič: 01 436 16 06, 01 436 64 90, irena.marusic@tms.si

Prometni oddelek:
Mag. Boris Brovinsky: 01 436 16 06, 01 436 22 69, boris.brovinsky@tms.si

Restavratorstvo in konzervatorstvo:

Drago Štimec: 01 750 66 86, drago.stimec@tms.si

Ribiški oddelek in Lovski muzej Slovenije:
Dr. Romana Erhatič Širnik: 01 436 16 06, 01 436 22 69, romana.sirnik@tms.si

Tekstilni oddelek:
Milojka Čepon: 01 750 66 74, milojka.cepon@guest.arnes.si

Delovodja:

Bernard Petrovčič: 01 750 66 81, bernard.petrovcic@guest.arnes.si 

 

Uprava
         Naslov: Parmova 33, 1000 Ljubljana, p.p. 3525
         Telefon&Fax:
         +386 (0)1 436 16 06
         +386 (0)1 436 22 69
          Elektronski naslov: info@tms.si

          Matična številka: 5052602
          Davčna številka: SI96599944
          Številka  žiro računa: 0110-0603-0377-610
 

Zbirke:

    Tehniški muzej Slovenije
    Naslov: Bistra 6, 1353 Borovnica    zemljevid
    Telefon:
    +386 (0)1 750 66 70, 041 526 288
    +386 (0)1 750 66 72
    Fax:
      +386 (0)1 750 66 76
    Elektronski naslov: info@tms.si, programi@tms.si

    Muzej pošte in telekomunikacij
    Naslov: Polhov Gradec 61, 1355 Polhov Gradec zemljevid
    Telefon&Fax:
     +386 (0)1 364 00 83
    Elektronski naslov: muzejpt@tms.si

    Bogenšperk
    Naslov: Javni zavod Bogenšperk, Bogenšperk 5, 1275 Šmartno pri Litiji
    Telefon:
    +386 (0)1 898 76 64
    +386 (0)1 898 78 67
    Elektronski naslov: info@bogensperk.si
    Spletna stran: www.bogensperk.si

    Soteska
    Naslov: Soteska, 8351 Straža     zemljevid
    Telefon:
    +386 (0)7 384 51 91
    +386 (0)7 384 51 88



   














Števec obiskov spletne strani strani TMS - danes: 2869 / ta mesec: 99960 / skupaj: 3492523
Avtorske pravice © 2014 Tehniški muzej Slovenije. Vse pravice pridržane.
Oblikovanje in izdelava spletne strani: www.kamerad.net

 

Vprašaj nas     
Dogodki v RSS     
TMS na Facebooku    
Prijavi se na e-novice    
e-pošta:
ime:
tip novic: tedenske novice
mesečne novice
obvestila za šole