Spletna stran TMS uporablja piškotke, s katerimi si pomagamo pri zagotavljanju storitev. S potrditvijo in nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Sprejmi | Več o tem
Chain Experiment 2015
In year 2015 The Demo Chain Experiment will be shown at the Faculty of Education in Ljubljana (Pedagoška fakulteta) on the 5th June 2015.
       
Information Events Museum's guide Schools&groups Gallery Collections Products Contacts ACCESSIBILITY
Contacts

Director:
Natalija Polenec: +386 (0)1 251 54 07, +386 (0)40 500 791, natalija.polenec@tms.si


Public relations:
Urša Vodopivec, M.Sc.: +386 (0)1 251 54 00, +386 (0)31 336 823, ursa.vodopivec@tms.si, info@tms.si

Secretariate:
Barbara Grilc:+386 (0)1 436 16 06, +386 (0)51 633 423, barbara.grilc@tms.si, tajnistvo@tms.si

Fax: +386 (0)1 436 22 69

Accountancy:
Maja Bogataj: +386 (0)1 436 64 95, maja.bogataj@tms.si

Education service:
Mojca Slapar: +386 (0)1 750 66 72, +386 (0)31 641 807, mojca.slapar@tms.si
Barbara Hrovatin: +386 (0)1 750 66 72, +386 (0)31 583 461, programi@tms.si

Documentation and printing department:
Martina Orehovec, M.Sc.: +386 (0)1 251 54 01, martina.orehovec@tms.si
Simona Gostinčar simona.gostincar@tms.si

Library:
Jana Kostelec: +386 (0)1 251 54 05, knjiznica@tms.si

Electrical engineering department:
Orest Jarh, Ph.D.: +386 (0)1 436 34 83, orest.jarh@tms.si

Woodworking department:
Vladimir Vilman, M.Sc.: +386 (0)1 251 54 04, vladimir.vilman@tms.si

Museum of Post and Telecommunications: +386 (0)1 364 00 83
Estera Cerar, M.Sc. : +386 (0)1 251 54 06, estera.cerar@tms.si
Ajda Kozjek: +386 (0)1 364 00 83, ajda.kozjek@tms.si, muzejpt@tms.si

Agricultural department:
Irena Marušič: +386 (0)1 436 64 90, irena.marusic@tms.si

Traffic department:
Boris Brovinsky, M.Sc. : +386 (0)1 251 54 02, boris.brovinsky@tms.si

Restoration and preservation:
Drago Štimec: +386 (0)1 750 66 86, drago.stimec@tms.si

Fishing department and Slovenian hunting museum:
Romana Erhatic Širnik, Ph.D. : +386 (0)1 251 54 03, romana.sirnik@tms.si

Textile department:
Milojka Čepon: +386 (0)1 750 66 74, milojka.cepon@guest.arnes.si

Foreman in Bistra:
Bernard Petrovčič: +386 (0)1 750 66 81, bernard.petrovcic@guest.arnes.si

Museum shop and ticket office in Bistra:
Irena Medle: +386 (0)1 750 66 70, +386 (0)41 526 288, irena.medle@tms.si

Administration
Address: Tržaška cesta 2, 1000 Ljubljana
Phone: +386 (0)1 436 16 06
Fax+386 (0)1 436 22 69
E-mail: info@tms.si
Tax number: SI96599944

Collections:

  • Technical Museum of Slovenia
    Address: Bistra 6, 1353 Borovnica map
    Phone: +386 (0)1 750 66 70, +386 (0)41 526 288 +386 (0)1 750 66 72
    Fax: +386 (0)1 750 66 76
    E-mail: info@tms.si, programi@tms.si

 

  • Museum of Post and Telecommunications
    Address: Polhov Gradec 61, 1355 Polhov Gradec map
    Phone&Fax: +386 (0)1 364 00 83
    E-mail: muzejpt@tms.si

 

  • Bogenšperk
    Address: Public institution Bogenšperk, Bogenšperk 5, 1275 Šmartno pri Litiji
    Phone: +386 (0)1 898 76 64 +386 (0)1 898 78 67
    E-mail: info@bogensperk.si
    Web page: www.bogensperk.si

 

  • Soteska
    Address: Soteska, 8351 Straža map
    Phone: +386 (0)7 384 51 91 +386 (0)7 384 51 88

 



   














TMS webpage visit counter - today: 1251 / this month: 135934 / total: 4908101
© 2015 Technical Museum of Slovenia. All rights reserved
Webpage design and programming: www.kamerad.net

Tehniški muzej Slovenije sodeluje v procesu usposabljanja v okviru projekta Dostopnost do kulturne dediščine ranljivim skupinam, katerega vodja je Slovenski etnografski muzej.
Operacijo delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov, razvojne prioritete »Enakost možnosti in spodbujanje socialne vključenosti«, prednostne usmeritve »Dvig zaposljivosti ranljivih družbenih skupin na področju kulture in podpora njihovi socialni vključenosti«.
    
 

Contact     
Events in RSS     
TMS on Facebook    
Subscribe to e-news    
e-mail:
name:
news type: weekly news
monthly news
for schools