Spletna stran TMS uporablja piškotke, s katerimi si pomagamo pri zagotavljanju storitev. S potrditvijo in nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Sprejmi | Več o tem
NOVO: Vodstvo za slepe in slabovidne
V muzeju smo pripravili prav posebno vodenje za ljudi z okvarami vida.
       
Information Events Museum's guide For schools & groups Photo gallery Collections Products Contacts
Contacts

Director:
Dr. Orest Jarh: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 22 69, +386 (0)41 661 294,
orest.jarh@tms.si

Assistant director:
Irena Marusic: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 64 90, +386 (0)41 245 038,
irena.marusic@tms.si

Public relations:
Urša Vodopivec: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 64 90,
+386 (0)31 336 823, ursa.vodopivec@tms.si, info@tms.si

Secretariate: tajnistvo@tms.si
+386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 22 69
Barbara Grilc  barbara.grilc@tms.si
Simona Gostinčar  simona.gostincar@tms.si

Accountancy:
Maja Bogataj: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 22 69, 
maja.bogataj@tms.si

Pedagogical department:
Ana Katarina Ziherl: +386 (0)1 750 66 72, +386 (0)41 957 146,  
akziherl@tms.si
Barbara Hrovatin: +386 (0)1 750 66 72, 
+386 (0)31 583 461, programi@tms.si E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželjeno pošto, za ogled potrebuješ Javascript
 
Documentation and printing department:  
Mag. Martina Orehovec: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 22 69,
martina.orehovec@tms.si

Library:
Jana Žerjav: 01 436 16 06, 01 436 22 69, knjiznica@tms.si

Electrical engineering department:
Dr. Orest Jarh: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 22 69,
orest.jarh@tms.si

Woodworking department:
Mag. Vladimir Vilman +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 22 69,
vladimir.vilman@tms.si

Museum of Post and Telecommunications
+386 (0)1 364 00 83
Mag. Estera Cerar: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 22 69,
estera.cerar@tms.si This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it
Katarina Stanovnik: +386 (0)1 364 00 83, 
katarina.stanovnik@tms.si, muzejpt@tms.si

Agricultural department:
Irena Marusic: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 64 90,
irena.marusic@tms.si

Traffic department:
Mag. Boris Brovinsky: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 22 69,
boris.brovinsky@tms.si

Restoration and preservation:
Drago Stimec: +386 (0)1 750 66 86,
drago.stimec@tms.si

Fishing department and Slovenian hunting museum:
Dr. Romana Erhatic Sirnik: +386 (0)1 436 16 06, +386 (0)1 436 22 69,
romana.sirnik@guest.arnes.si

Textile department:
Milojka Cepon: +386 (0)1 750 66 74,
milojka.cepon@guest.arnes.si

Foreman in Bistra:
Bernard Petrovcic: +386 (0)1 750 66 81,
bernard.petrovcic@guest.arnes.si

Museum shop and ticket office in Bistra:
Irena Medle: +386 (0)1 750 66 70,
+386 (0)41 526 288, irena.medle@tms.si

Administration
Address: Parmova 33, 1000 Ljubljana, p.p. 3525
Phone&Fax:
+386 (0)1 436 16 06
+386 (0)1 436 22 69
E-mail: 
info@tms.si
 
Tax number: SI96599944

 

Collections:

 

  • Technical Museum of Slovenia
    Address: Bistra 6, 1353 Borovnica     
    map
    Phone:
    +386 (0)1 750 66 70,
    +386 (0)41 526 288
    +386 (0)1 750 66 72
    Fax:
      +386 (0)1 750 66 76
    E-mail: 
    info@tms.si, programi@tms.si
  • Museum of Post and Telecommunications
    Address: Polhov Gradec 61, 1355 Polhov Gradec   
    map
    Phone&Fax:
    +386 (0)1 364 00 83
     E-mail: 
    muzejpt@tms.si
  • Bogenšperk
    Address: Public institution Bogenšperk, Bogenšperk 5, 1275 Šmartno pri Litiji
    Phone:
    +386 (0)1 898 76 64
    +386 (0)1 898 78 67
    E-mail
    info@bogensperk.si
    Web page
    www.bogensperk.si
  • Soteska
    Address: Soteska, 8351 Straža     
    map
    Phone:

    +386 (0)7 384 51 91
    +386 (0)7 384 51 88


   














TMS webpage visit counter - today: 309 / this month: 87596 / total: 3100345
© 2014 Technical Museum of Slovenia. All rights reserved
Webpage design and programming: www.kamerad.net

 

Contact     
Events in RSS     
TMS on Facebook    
Subscribe to e-news    
e-mail:
name:
news type: weekly news
monthly news
for schools