KONTAKTI2019-10-16T09:56:05+02:00

Kontakti

Direktorica: Natalija Polenec 01 251 54 07 natalija.polenec@tms.si
Stiki z javnostmi: Urša Vodopivec 01 251 54 00 ursa.vodopivec@tms.si, info@tms.si
Tajništvo: Jasna Tavčar 01 436 16 06, 051 633 423
Faks: 01 436 22 69
tajnistvo@tms.si
Računovodstvo: Maja Bogataj 01 436 64 95 maja.bogataj@tms.si
Muzejska trgovina in blagajna v Bistri: Irena Medle 01 750 66 70, 041 526 288 irena.medle@tms.si
Pedagoški oddelek: 01 750 66 72 programi@tms.si
 Ana Katarina Ziherl 01 750 66 72, 041 957 146 akziherl@tms.si
Barbara Hrovatin 01 750 66 72, 031 583 461 programi@tms.si
Delovodja: Bernard Petrovčič 01 750 66 81 bernard.petrovcic@tms.si
Dokumentacija: Mag. Martina Orehovec 01 251 54 01 martina.orehovec@tms.si
Jakob Kovačič 01 251 54 08 jakob.kovacic@tms.si


Tiskarski oddelek: Mag. Martina Orehovec 01 251 54 01 martina.orehovec@tms.si
Elektro oddelek: Dr. Orest Jarh 01 436 34 83, 041 661 294 orest.jarh@tms.si
Gozdarski in lesarski oddelek: Mag. Vladimir Vilman 01 251 54 04 vladimir.vilman@tms.si
Oddelek kmetijske mehanizacije: Irena Marušič 01 436 64 90 irena.marusic@tms.si
Oddelek cestnega prometa: Mag. Boris Brovinsky 01 251 54 02 boris.brovinsky@tms.si
Restavratorstvo in konzervatorstvo: Drago Štimec 01 750 66 86 drago.stimec@tms.si
Ribiški oddelek in Lovski muzej Slovenije: Katarina Batagelj

(nadomeščanje Barbare Rezar Grilc)

01 251 54 03, 070 132 800 katarina.batagelj@tms.si
Tekstilni oddelek: Milojka Čepon 01 750 66 74 milojka.cepon@tms.si
Muzej pošte in telekomunikacij: 01 364 00 83 muzejpt@tms.si
Dr. Estera Cerar 01 25 15 406 estera.cerar@tms.si
Ajda Kozjek 01 364 00 83, 031 816 580 ajda.kozjek@tms.si, muzejpt@tms.si

Uprava

Naslov: Tržaška cesta 2, 1000 Ljubljana
Telefon: 01 436 16 06
Faks: 01 436 22 69
Elektronski naslov: info@tms.si

Matična številka: 5052602
Davčna številka: SI96599944
Številka žiro računa: 0110-0603-0377-610

Zbirke

Tehniški muzej Slovenije

Naslov: Bistra 6, 1353 Borovnica zemljevid
Telefon: 01 750 66 70, 041 526 288, 01 750 66 72
Faks: 01 750 66 76
Elektronski naslov: info@tms.si, programi@tms.si

Muzej pošte in telekomunikacij

Naslov: Polhov Gradec 61, 1355 Polhov Gradec
Telefon & Faks: 01 364 00 83
Elektronski naslov: muzejpt@tms.si

Ogledni depo v Soteski

Naslov: Ogledni depo v Soteski, Soteska 38, 8351 Straža
Telefon: 07 384 51 88

Ogledni depo Pivka

Naslov: Park vojaške zgodovine Pivka, Kolodvorska cesta 51, 6257 Pivka
Telefon: 031 775 002
Elektronski naslov: info@parkvojaskezgodovine.si

Bogenšperk

Naslov: Javni zavod Bogenšperk, Bogenšperk 5, 1275 Šmartno pri Litiji
Telefon: 01 898 76 64, 01 898 78 67
Elektronski naslov: info@bogensperk.si
Spletna stran: http://www.bogensperk.si

Muzej Tomaža Godca

Naslov: Gorenjski muzej, Muzej Tomaža Godca, Zoisova ulica 15, 4264 Bohinjska Bistrica
Telefon: 04 577 01 42
Elektronski naslov: muzeji.bohinj@gorenjski-muzej.si

Muzejska zbirka IMV Drgančevje

Naslov: Muzejska zbirka IMV Drgančevje, Drgančevje 12, 8000 Novo mesto
Telefon: 031 819 988
Elektronski naslov: vojko.grobovsek@yahoo.com